Zabiegi na piękną-skórę/

„Zmyj makijaż na noc. Nie myj twarzy zwykłym mydłem” To zasady które powinien znać każdy, ale ich realizacja sprawia wielu z nas kłopoty. Przedstawiamy więc 7 zasad, dzięki którym zapewnimy naszej skórze młody i piękny wygląd!

Poświęcaj skórę ekspertom
Skórę należy właściwie pielęgnować, a najlepiej o tym wiedzą doświadczone Kosmetyczki Salonu Czas Odnowy 🙂

Oczywiście nie wszystkie problemy skórne mogą być rozwiązane w salonie kosmetycznym, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad, który pozwoli nam określić nasze kompetencje. W wybranych przypadkach, w trosce o dobro Klienta skierujemy go do poradni Dermatologicznej.

Peelingi i kwasy nie są dla wszystkich
Jednym z przeciwwskazań stosowania inwazyjnych zabiegów dermokosmetycznych  jest trądzik różowaty, skłonność do powstawania wyprysków czy cerę. Należy również pamiętać, że zabiegi przeprowadzane samodzielnie w domowym zaciszu mogą nieść za sobą pewne konsekwencje, lepiej jest więc polecić je specjalistom.

Jesteś tym, co jesz
Na piękną i zgrabną sylwetkę pływa zdrowa dieta. To wiedzą wszyscy, Zapominając o bezpośrednim wpływie na naszą cerę! Powinniśmy unikać cukru który pozbawia skórę blasku, przyspiesza procesy starzenia oraz wypełnia komórki.

Stres przyspiesza starzenie
Hormon odpowiadający za stres (kortyzol) w nadmiernych ilościach przyspiesza również procesy starzenia. Pamiętajmy więc, że zrelaksowana „ja” to młoda skóra!

Kontroluj pieprzyki
Każde nawet najmniejsze znamiono na ciele powinno budzić nasz niepokój. Należy regularnie je kontrolować, profilatkycznie zalecamy również wizytę u Dermatologa.

Kosmetyki szyte na miarę
Nie każda skóra wymaga takich samych kosmetyków. W Salonie Kosmetycznym czas Odnowy w Warszawie używamy sprawdzonych linii markowych kosmetyków. Zawsze również poradzimy w jaki sposób właściwie pielęgnować skórę w domowym zaciszu.

Cierpliwości!
Pamiętajmy, że każdy zabieg kosmetyczny przynosi efekt ale stopniowo. Wygładzanie skóry, redukcja blizn i zniekształceń czy to przy użyciu mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego czy kwasów wymaga przeprowadzenia serii zabiegów aby efekt był widoczny i długotrwały.

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)