Stylizacja paznokci

Paznokcie, można określić jako bardzo ważny atrybut kobiecości, którego raczej trudno byłoby nie zauważyć. Wyglądają pięknie, zwłaszcza ładnie zadbane i odpiłowane, dobrze jeśli są także wyczyszczone oraz pomalowane lakierem i odpowiednio zapuszczone. Odpowiednio, to znaczy niezbyt długie i prawidłowo odpiłowane. Modele piłowania także od czasu do czasu się zmieniają, czasem piłuje się je nieco bardziej na okrągło, ale bywają też takie lata, że modniejsze jest piłowanie prostokątne. Wszystko da się zaakceptować, ale problemy pojawiają się dopiero wtedy, gdy paznokcie zaczynają się łamać, albo tracą swój wygląd i swoją gładkość. Wtedy można zastosować odżywki, lakiery utrwalające, a także należy przejść na odpowiednia dietę, która będzie miała na celu uzupełnienie określonych składników w naszym organizmie.

Moda na stempelki

Podobnie, jak metoda na tak zwane tipsy, czyli paznokcie sztuczne, wykonywane z akrylu, pojawiają się od czasu do czasu trendy, odnoszące się do ich zdobienia. Nieraz modne są jednobarwne paznokcie, a innym razem maluje się je w wielu kolorach jednocześnie, albo inaczej górę, a inaczej dół paznokcia. Modne też bywa nakładanie naklejek, świecących cyrkonii, a także jak się okazuje ozdabianie ich stempelkami. Te bywają w różnych kształtach i dzięki temu nakładanie ich jest bardzo precyzyjne, wzory są możliwe do powtórzenia na wszystkich, dziesięciu palach, a ich wygląd jest idealny. Tak jak w każdej branży, także i przy zdobieniu paznokci praktyka sprawia, że sprawiają wrażenie naturalnych.

Błyszczące cyrkonie

Paznokcie ozdabiane cyrkoniami, to takie bardziej odświętne, przeznaczone na wieczorne wyjścia do klubu oraz na większe uroczystości. Mają one błyszczeć w przyciemnionym świetle i nadawać stylu osobie noszącej je. Dobry jest także fakt, że jeśli jeden z paznokci złamie się, nie trzeba od razu naprawiać wszystkich, no chyba że się zużyją, ale można pójść do salonu odnowy i naprawić sobie wyłącznie ten zniszczony, na przykład w czasie dobrej zabawy paznokieć.

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)