Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na precyzyjnym czyszczeniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o mikromasaż. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę który używa odpowiedniego aparatu emitującego fale ultradźwiękowe zakończonego szpatułką przesuwając ją po wilgotnej skórze. Zadaniem peelingu kawitacyjnego jest usunięcie ze skóry nadmiaru łoju oraz martwych komórek naskórka. Zabieg ten działa antybakteryjnie i jednocześnie dotlenia skórę pacjenta. To idealna alternatywa dla tradycyjnego czyszczenia. Polecany dla osób posiadających przebarwienia, słabo odżywioną skórę, liczne zmarszczki oraz trądzik. Peeling kawitacyjny skutecznie nawilża skórę pacjenta dzięki czemu jest ona później gładka i zdrowa. Zabieg przebiega w przyjemnej atmosferze pod okiem odpowiedzialnego specjalisty tak by pacjent czuł się zrelaksowany i mógł odstresować się po ciężkim dniu pracy. Po wykonaniu zabiegu nakładana jest maseczka nawilżająca a następnie wykonywany jest relaksujący masaż.

Peeling kawitacyjny w połączeniu z sonoforezą to bezbolesne, bezpieczne i skuteczne oczyszczanie cery z możliwością dodatkowego wprowadzania w głąb skóry substancji nawilżających. Peeling kawitacyjny opiera się na wykorzystaniu zjawiska kawitacji, czyli gwałtownej przemiany fazy ciekłej w fazę gazową wskutek różnicy ciśnień. Pod wpływem fali ultradźwiękowej w warstwie rogowej naskórka tworzą się mikroskopijne pęcherzyki powietrza, które w rezultacie zmiany ciśnienia przekształcają się w mikrofalę uderzeniową, usuwającą martwe korneocyty. Zjawisko to następuje w ciągu mikrosekundy i nie powoduje niekorzystnych skutków ubocznych.

Dodatkowo podczas peelingu kawitacyjnego głowice ultradźwiękowe dokonują korzystnego mikromasażu (sonoforeza) i pozwalają na wprowadzanie w głąb tak dokładnie oczyszczonej skóry preparatów kosmetycznych (jonoforeza) oraz umożliwiają jednoczesne wykonanie innych zabiegów, np. nawilżających, przeciwzmarszczkowych, na przebarwienia czy regenerujących.

Pomimo swej skuteczności i gruntowności zabieg peeling kawitacyjny + sonoforeza jest bardzo łagodny i znakomicie sprawdza się w przypadku cery wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień, a także trądzikowej i przetłuszczającej się.

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)