Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy może się kojarzyć z codziennym jej myciem, ale także stosowaniem różnego rodzaju kosmetyków, dostępnych w drogerii. Na przykład toniki, mleczka do demakijażu, albo peeling oczyszczający, czy nawet żele myjące, kojarzą się nam z oczyszczaniem skóry twarzy, a ta jest przecież jedną z najbardziej delikatnych na naszym ciele.

 Tonik do przywracania odczynu

Tonik nie służy tyle do oczyszczania, co przywracania odczynu skórze twarzy i ma za zadanie spowodować, żeby był on naturalny i dobry dla naszej skóry nie tylko na jej powierzchni, ale także w jej głębi, aby mogła ona zachować swój młody wygląd oraz zdrowie, nie mieć na swojej powierzchni grudek, ani tak zwanych zaskórników, gdyż te nie tylko mało elegancko wyglądają, to są jeszcze oznakami chorobowymi, a także znacznego zanieczyszczenia naszej skóry. Przez nie nasza skóra starzeje się znacznie szybciej, traci swój kolor, a także przestaje być świetlista i zdrowa, pojawiają się na niej zmarszczki, określane jako głębokie, których nie jest już w stanie naprawić krem odmładzający, ani nawet serum liftingujące. Trzeba wtedy zrobić coś więcej dla siebie, a także mieć świadomość, że będzie to wymagało więcej czasu i zaangażowania.

 Mleczka do demakijażu

One w pewnym sensie oczyszczają skórę, bo zmywają kosmetyki, których użyłyśmy wcześniej, a te nie mogą pozostać na twarzy, zwłaszcza na noc. Chodzi o to, że zatykają one pory, podobnie jak zanieczyszczenia, a także nadmiar sebum, czyli naturalnego łoju, który ma za zadanie nawilżać naszą skórę, aby nadawać jej gładkość, ma także działanie przeciwbakteryjne. Jeśli jednak jego produkcja zostanie zaburzona, na przykład przez nadmierne stosowanie niewłaściwych kosmetyków, albo brak ich użytkowania, spowodować to może powstawanie krostek.

 Oczyszczanie skóry dla jej odnowy

To już nieco wyższa technika, polegająca na zastosowaniu masaży złuszczających stary naskórek, aby mogły zająć procesy jej odnowy. Chodzi jednak o to, żeby na cerę twarzy działać zdecydowanie, ale bardzo delikatnie, aby pobudzić jej naturalne procesy regeneracji. Takie zabiegi powtarzać należy dość regularnie, a prawdziwe efekty stają się widoczne dopiero po kilku wizytach w salonie urody. Warto dbać o skórę, zwłaszcza na twarzy, aby móc cieszyć się nieco dłużej jej młodzieńczym wyglądem.

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)