Mezoterapia

Ludzka cera narażona jest na wiele czynników jak warunki atmosferyczne, stres, złe odżywianie czy wiek. Z czasem niszczej a zaniedbana nie wygląda atrakcyjnie. Mezoterapia to zabieg który pozwala zniwelować te szkodliwe działania sprawiając że skóra na nowe staje się gładka. To  profesjonalny, niechirurgiczny zabieg medyczny działający miejscowo. Powszechnie stosowany w medycynie estetycznej i dermatologi. Skuteczny w leczeniu jak i zalecany profilaktycznie. Mezoterapia to nowoczesny zabieg wykorzystujący szereg różnorakich, wyjątkowo zdrowotnych substancji jak Centella asiatica, L-karnityna, wyciąg z karczocha zwyczajnego i wiele innych. Istota zabiegu polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry odpowiednich substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowany w dermatologii i medycynie estetycznej do leczenia i profilaktyki. Stosowanie zalecane szczególnie w takich przypadkach jak wszelkie urazy sportowe, leczenie przeciwbólowe, nerwobóle oraz choroby degeneracyjne. Dla osób pragnących skuteczne poprawić wygląd oraz jędrność skóry zalecany w przypadkach nadmiernie wysuszonej skóry, w walce ze zmarszczkami, rozstępami, nadmiernym wypadaniem włosów oraz tego czego żadna Pani nie cierpi celluitem. Przed zażyciem zabiegu w pełni doradzimy odnośnie przebiegu, częstotliwości zażywania i ewentualnych przeciwwskazaniach.

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny zabieg, wykorzystujący fale elektromagnetyczne wysyłane do skóry w postaci impulsów. Substancje aktywne wprowadzane podczas zabiegu wnikają w głąb skóry potęgując działanie zabiegu. Preparaty dobierane są do potrzeb i wymagań skóry. Zabieg ten odmładza, rozjaśnia plamy, mocno liftinguje, pojędrniania skórę oraz zmniejsza cellulit, rozstępy i tkankę tłuszczową.

Terapia mikroigłowa opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć za pomocą Rollera, który stymuluje przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry, spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień. Zabieg przyczynia się do pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek i bruzd, poprawa elastyczności i jędrności skóry, zwiększenie ilości włókien kolagenowych oraz elastylowych co prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry.

Przenikanie substancji czynnych z zastosowaniem Rollera w porównaniu z aplikacją kremu wzrasta do 3000 razy!

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)