L’Azel Active Professional

Zapraszamy na zabiegi linią L’Azel Active Professional

Zabieg nawilżająco – odmładzający

Esencja z makromolekularnym kwasem hialuronowym L’Azel Active Professional.

Kwas hialuronowy i kolagen są składnikami strukturalnymi skóry. Kwas hialuronowy silnie i głęboko nawilża oraz odżywia skórę. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włókien kolagenowych, zapewnia im odpowiednią elastyczność.

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Szczególnie polecany dla skóry przesuszonej, suchej, mieszanej z tendencją do przesuszania i po opalaniu.

Zabieg łagodząco- wyciszający. Łagodzenie.

Esencja nawilżająco-łagodząca z ekstraktem z zielonego owsa L’Azel Active Professional

Ekstrakt z zielonego owsa ma silne działanie przeciwzapane i zapewnia odpowiedni poziom wody w naskórku. Jako jedna z nielicznych substancji aktywnych przenika przez powierzchnię skóry. Esencjsa zawiera glukozyd maltooligozylowy, substancją o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących. Zawarty w produkcie glikol pentylenowy zmiąkcza, uelastycznia i wygładza skórę.

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Dla skóry łuszczącej się, z tendencją do zmian alergicznych, zaczerwienionej, z trądzikiem różowatym oraz skóry atopowej.

Zabieg rozświetlająco-witalizujacy. Dotlenienie.

Esencja z biostabilizowaną witaminą C L’Azel Active Professional.

Esencja zawiera 2-Glukozyd kwasu askorbinowego (AA2G). Jest to naturalna witamina C stabilizowana przez połączenie z cząsteczką glukozy. Jest aktywna dopiero po nałożeniu na skórę. Sprawia, że jest widocznie rozświetlona i lepiej napięta, przywraca cerze blask i odwraca skutki starzenia. Zapobiega pigmentacji skóry i zmniejsza ilość powstałej już w tym procesie melaniny.

Zabieg przeznaczony dla cery dojrzałej, odwodnionej, szarej, zmęczonej. 

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Szczególnie polecany dla skóry przesuszonej, suchej, mieszanej z tendencją do przesuszania i  po opalaniu.

Zabieg łagodzący zaczerwienienia skóry L’Azel Active Professional

Zabieg łagodzący zaczerwienienia skóry poprzez uszczelnienie rozszerzających się naczyń krwionośnych skóry (rumień okresowy lub trwały) istotnie redukuje ich stopień widoczności. Działanie kwasu laktobionowego i witaminy C polega na uszczelnianiu ścianek naczynek krwionośnych dzięki czemu zmniejsza się reakcja na zmiany temperatur, a cera staje się wyraźnie rozjaśniona.

Zabiegi zaleca się wykonywać w serii co 7- 10 dni, w zależności od stanu skóry od 4 do 8 zabiegów uzupełniając je o pielęgnację domową polegającą na używaniu Esencji z trokserutyną L’Azel Active Professional oraz Kremu do cery naczynkowej L’Azel Active Professional. Zapobiegawczo lub po serii zabiegów zaleca się stosowanie zabiegu uszczelniającego naczynia krwionośne L’Azel Active Professional raz na miesiąc.

L`azelozym intensywna kuracja przeciwzapalna L’Azel Active Professional

Zabieg przeznaczony jest do cer z czynnym trądzikiem różnego pochodzenia( młodzieńczy, zapalny, różowaty, osób dojrzałych ). Reguluje działanie gruczołów łojowych, działa przeciwzapalnie, niszcząc bakterie beztlenowe i tlenowe, nasilające powstawanie zmian ropnych. Efekt widoczny po jednorazowym zabiegu po 2-4 dniach.

Po zabiegu do pielęgnacji domowej należy używać kosmetyków przeciwtrądzikowych L’Azel Active Professional przez okres jednego miesiąca. Kosmetyki do pielęgnacji domowej dostępne są w pakiecie z zabiegiem gabinetowym.

Masaż poprawiający owal twarzy L’azel Active Professional

Jest to idealne połączenie głęboko działających składników aktywnych zastosowanych w kosmeceutykach L’Azel Active Professional ( tj.kw.askorbinowy, kw.hialuronowy, wyciąg z owsa, wyciąg z drzewa arjuna) ze specjalnie stworzonym masażem, który głęboko stymuluje mięśnie twarzy przez co następuje widoczna już po pierwszym zabiegu poprawa napięcia skóry twarzy, szczególnie jej owalu, policzki lekko się unoszą do góry a owal łagodnieje. Zabieg daje trwały efekt przy serii zabiegów wykonywanych raz w tygodniu ( 5 – 8 zab.) lub efekt chwilowego liftingu ( np. przed wyjściem) zastosowany jednorazowo. W przypadku tego zabiegu warto pielęgnację gabinetową wspomagać kuracją domową: Krem poprawiający owal twarzy.

Wszystkie zabiegi proponujemy wykonywać w serii co 7 – 10 dni, w zależności od stanu skóry 4 – 8 zabiegów.

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa, ul. Umińskiego 1

 

Praga Południe - Gocław

 

696 558 657

telefon komórkowy

Czas Odnowy

Salon nieczynny

W obecnej lokalizacji przyjmuje:

https://www.facebook.com/PieknoMJT

Kliknij aby przejść do strony (oferta nieaktualna)